Tel:
Çin Elektrik Kablo Çekme Aletleri Üretici
Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd.

Profesyonel Havai Hat Çekme Üreticisi;

Yeraltı Kablo Çekme Aletleri Tedarikçisi.

Ana sayfa

Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd.

Ningbo Lingkai Elektrik Güç Ekipmanları Co, Ltd.Elektrik Güç Makineleri profesyonel bir üreticisidir. Biz Ningbo City.Alling Bloklar, Kaldırma Takımları, Kablo Silindirleri, İletken Kıskaç, Benzinli Vinç, Gergi, Gin Polonyalılar ve Muayene Arabaları, Hidrolik Bus-bar Makinesi ve diğer dereceli elektrikli makine. Biz müşteriler ile arkadaş olmak için hazırız ve parlak bir gelecek yaratmak için uzun vadeli bir ilişki kurmak. biz sizin için hazırız, bize soruşturma göndermek hoş geldiniz!

 

Üretim sitesi

Şirket yüksek hassasiyetli dikey işleme merkezi, yatay işleme merkezi, CNC honlama makinesi, CNC torna, CNC freze makinesi ve diğer gelişmiş ekipmanlarla donatılmıştır, ayrıca büyük bir yatay torna, torna, delme makinesi, rocker büyük vinç ve parlatma makinesi, elektrikli kaynak makinesi ve diğer genel ekipman ve tasarımı ve imalatı naylon tekerlek döküm makinesi ve diğer özel işleme ekipman ve teknoloji yüklemek.

 

Patentler ve Kalite Belgeleri

Profesyonel Ar-Ge yeteneği, ürün yeniliği ve teknolojik ilerlemenin öncüsüdür.Grubun birçok ürününün kendi fikri mülkiyet hakları vardır.6 buluş patenti aldılar, Faydalı model ve tasarımlarda yaklaşık 20 patent.Ve birçok kez Ningbo belediye yeni ürün deneme üretim planı ve ulusal anahtar yeni ürün planı dahil.

Uygulamanın temelinde ISO9000 kalite sistem yönetimi, şirket özel yürütmektedir TS16949 daha yüksek düzeyde otomobil endüstrisinin yönetim sistemi.

Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 4
 

 

 

 

 

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : NINGBO YKER ELEKTRİK MAKİNELERİ CO., LTD

No. Çalışanları : 180~200

Yıllık satış : 10MUSD-18M

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Tesisler ve Cihaz

 

1) Şirket yüksek hassasiyetli dikey işleme merkezi ile donatılmıştır, yatay işleme merkezi, CNC honlama makinesi, CNC torna, CNC freze makinesi ve diğer gelişmiş ekipman, ayrıca büyük bir yatay torna, torna, delme makinesi, rocker büyük vinç ve parlatma makinesi, elektrikli kaynak makinesi ve diğer genel ekipman ile donatılmış ve tasarımı ve imalatı naylon tekerlek döküm makinesi ve diğer özel işleme ekipmanları ve teknoloji yüklemek.

 

2) Şirketin mevcut test yöntemleri iyi durumda, algılama ekipmanları gelişmiş ve eksiksiz, şirket yatay gerilme test makinesi, çekme testi, dikey kaldırma kulesi hidrolik evrensel test makinesi, sertlik test cihazı, tuz püskürtme test makinesi, hidrolik entegre test ve test ile donatılmış ölçüm odası, laboratuvar kurdu ekipman, hammadde gelen denetim ürünlerin fabrika denetimine kadar, parçaların kalite kontrolünü tamamen garanti edebilir ve ürün performansı.

 

3) Profesyonel Ar-Ge yeteneği ürün yeniliği ve teknolojik ilerlemenin öncüsüdür. Grubun birçok ürününün kendi fikri mülkiyet hakları vardır. . They have obtained 6 invention patents, nearly 20 patents on utility models and designs. Faydalı modeller ve tasarımlar üzerinde 6 buluş patenti, yaklaşık 20 patent elde ettiler. And many times included in the Ningbo municipal new product trial production plan and the national key new product plan. Ve birçok kez Ningbo belediye yeni ürün deneme üretim planı ve ulusal anahtar yeni ürün planı dahil.

ISO9000 kalite sistem yönetiminin uygulanması temelinde, şirket otomobil endüstrisinin özel TS16949 yönetim sistemini daha yüksek bir seviyede yürütmektedir.

 

 

 

 
 
 
 

Firma Servisi

Satış öncesi hizmet
Müşterilere hem kablo tesisatı hem de 1000kV'a kadar havai iletim hattı yapımı için komple bir çözüm sunabiliriz.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda teknik danışmanlık da veriyoruz.
 
Satış hizmeti
Şirketimizde hem koordinasyon hem de takip mevcuttur.Ürünlerimiz iç standartlara ve uluslararası ihtiyaçlara tam olarak uyacak şekilde yapılır.
 
Satış sonrası servis
Ürünlerimiz müşterilerimize bir yıl garanti vermek.Bu süre zarfında, müşteri ücretsiz bakım ve yedek parça alabilirsiniz, ek olarak, posta veya telefonla serbestçe teknik destek veriyoruz.
 

1. Tüketici kurulumu adına, devreye alma ürünleri;

2. Tüketici gereksinimlerine göre, diğer yönlerin kullanımına ilişkin teknik rehberlik;

3. Bakım yedek parça temini sağlamak;

4. bakım hizmetleri Sorumlu, ve düzenli bakım sağlamak, periyodik bakım;

5. Tüketicilere düzenli telefon görüşmeleri sağlamak;

6. Tüketici şikayetlerinin ele alınma mektupları ve ziyaretleri ile telefon tavsiyeleri, tüketici tavsiyelerine cevap verir.

Ürün kalitesi ve koşullar altında zamanında iyileştirmeler hakkında tüketici görüşleri toplamak için çeşitli yollar.

Fabrika satış doğrudan, biz yüksek kaliteli ürünler sunmak için varız, mükemmel hizmet ve rekabetçi fiyat.
Biz içtenlikle sizinle uzun vadeli ilişkiler işbirliği kurmayı umuyoruz.

 

 

Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

Şirket takım

Aile Takımı

Dan daha fazla var 200 çalışan in the group company. grup şirketi. Among them, there are more than Bunlar arasında, 50 üst ve orta kademe unvan, teknisyen ve yönetici. Temmuz 2004'te şirket, belediye mühendislik teknoloji araştırma ve geliştirme merkezi kurdu ve çeşitli yeni ürünlerin araştırma ve geliştirilmesinde teknolojik destek olarak "merkez" i kullandı.

 

 

Ningbo Lingkai Electric Power Equipment Co., Ltd.
NINGBO XIANGSHAN ENDÜSTRİYEL ALAN
Tel:86--15958291731
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Elektrik Kablo Çekme Aletleri Tedarikçi. © 2018 - 2020 electricalcablepullingtools.com. All Rights Reserved.